Icaros Cloud

Váš digitálny tréning celého tela

Icaros Cloud

Fitness a zábava v jednom balíku. Najnovší prírastok ICAROS Cloud je nafukovacie, vysoko inovatívne tréningové zariadenie, založené na digitálnom pripojení so smartfónom alebo tabletom s ICAROS cvičeniami.

 

Je navrhnutý pre jednotlivcov, skupinové cvičenia v posilňovniach ale najmä pre ľudí všetkých vekových kategórií bez ohľadu na ich fyzickú zdatnosť.

 

ICAROS Cloud so svojou pestrou ponukou programov poskytuje mnoho výnimočných tréningových možností, čo z neho robí ideálneho partnera pre váš individuálny tréningový plán.

 

Nový rozmer cvičenia si užijete vďaka aplikácii ICAROS s paletou efektívnych a zábavných digitálnych tréningov. Nájdete v nej širokú škálu cvičení na budovanie zdravého chrbta inteligentných svalov a hlbokých svalov brucha a panvy.

 

Interaktívne cvičebné plány od profesionálnych trénerov zaisťujú účinné a merateľné cvičenie pre celé telo. Napríklad jogou a pilatesom inšpirované balančné cvičenia, silové cvičenia a HIIT cvičenia pre zlepšenie vašej koordinácie, sily a vytrvalosti.

 

  • Fitnes a zábava vďaka prepojeniu so smartfónom alebo tabletom
  • Vhodný pre individuálne a skupinové tréningy
  • Prispôsobiteľné polohy opierok nôh pre každý typ postavy
  • Pripínateľné gumené laná pre dosiahnutie istoty pri každom cvičení